slimcenter.pl

slimcenter.pl – uroda, moda, zdrowie, lifestyle

szczotka do włosów z dzika
Lifestyle

Szczotka do włosów z dzika

Szczotka do włosów z dzika to najlepszy wybór jeśli chodzi o szczotki i grzebienie do rozczesywania poplątanych kosmyków. Sprawdzi się szczególnie przy długich i gęstych włosach, które trudno rozczesać i doprowadzić do ładu.

Szczotka do włosów z dzika nie szarpie, nie ciągnie włosów, przez co nie wyrywa ich i nie uszkadza delikatnej skóry głowy. Co więcej, szczotka delikatnie masuje skórę głowy, więc stymuluje cebulki włosów do wzrostu.

Jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów. Poradzi sobie z włosami porowatymi, wysokoporowatymi i niskoporowatymi. Bezboleśnie pozwoli rozczesać mokre i suche włosy. Nie uszkodzi delikatnej struktury włosa. Po użyciu szczotki do włosów z dzika, włosy nie elektryzują się i nie są napuszone. Dzięki szczotce z dzika włosy są wymodelowane i gładkie a fryzura utrzymuje się na długo.

Szczotka z włosów dzika pielęgnuje włosy. Nadaje włosom połysk i zdrowy blask. Poza tym regularne rozczesywanie włosów szczotką z włosiem dzika sprawia, że są miękkie i a fryzura pełna objętości.

Przeczytaj więcej na hipoalergiczny24.pl