slimcenter.pl

slimcenter.pl – uroda, moda, zdrowie, lifestyle

Greckie kosmetyki
Lifestyle

Greckie kosmetyki profesjonalne do SPA – właściwości

Wybierające się do SPA panie, ale również panowie liczą na to, że ich ciała zaznają prawdziwego luksusu. Może się tak stać na skutek kontaktu z wyjątkowej jakości produktami, które są tam wykorzystywane do rozmaitych zabiegów. Czym wyróżniają się profesjonalne kosmetyki SPA?

Kosmetyki profesjonalne testowane na najwrażliwszych cerach

Kosmetyki profesjonalne są tak silne, jak ich najsłabsze ogniwo — w tym przypadku oznacza to, że będą one dobre wówczas, gdy można będzie wykorzystać je nawet w przypadku najbardziej wrażliwej cery. Greckie kosmetyki z dodatkiem prawdziwej wody wulkanicznej zawierają składniki, które odpowiadają potrzebom nawet cery atopowej czy skłonnej do egzemy. Dlaczego ma to takie znaczenie, aby wykorzystywać nieuczulające, łagodne i niepodrażniające profesjonalne kosmetyki SPA? Ponieważ należy założyć, że odwiedzający gabinet goście nie znają rodzaju ani potrzeb własnej cery lub rozpoznali go niewłaściwie. Dla uniknięcia ewentualnych podrażnień skóry lub uczuleń w SPA muszą być używane kosmetyki profesjonalne posiadające specjalne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jak działają greckie kosmetyki używane w SPA?

Wysokiej jakości greckie kosmetyki chętnie wykorzystywane są w luksusowych gabinetach do pielęgnacji skóry czy włosów. Wynika to przede wszystkim z ich ekskluzywnego charakteru — nie są one dostępne w zwykłych drogeriach, należą do górnej półki produktów pielęgnacyjnych, a do tego zawierają unikalne składniki pochodzenia wulkanicznego. To sprawia, że obszar ich produkcji jest zawężony jedynie do krajów, w których występują wulkany. Produkty pielęgnacyjne w SPA mają zazwyczaj bardzo charakterystyczny, efektowny zapach, przyjemną dla skóry konsystencję oraz bardzo intensywnie działają. To sprawia, że w kontakcie ze skórą czy włosami dają one niemal natychmiastowy efekt — nawilżenia, ukojenia, odżywienia i napięcia skóry. Osoby, które poddają się zabiegom pielęgnacyjnym z wykorzystaniem kosmetyków naturalnych pochodzenia wulkanicznego, mogą doświadczyć na własnej skórze (i to dosłownie!) wyjątkowego działania minerałów wulkanicznych oraz organicznej oliwy z oliwek będącej głównymi składnikami kosmetyków greckich do SPA. Co one dają?

  • efekt oczyszczenia
  • długotrwałe nawilżenie skóry i włosów
  • pobudzenie produkcji kolagenu — białka odbudowującego strukturę skóry
  • ochronę przed starzeniem się skóry

Co bardzo istotne, te właściwości wykazano również w stosunku do osób cierpiących na egzemy czy łuszczycę, czyli borykające się z poważnymi dolegliwościami dermatologicznymi, w których ważne jest, aby do minimum redukować kontakt z czynnikami podrażniającymi, w tym gorszej jakości kosmetykami.